DIZY DUFT TURKIYE PROFESYONEL KOKULANDIRMA

& HIJYEN SISTEMLERI

 

Dizy Duft Türkiye, Basta Avrupa ve Türkiye pazarlarinda “Scent Marketing” olgusunu yani kokuya dayalı pazarlama stratejisi alanında; ortam kokulandırma ve markaların kurumsal imza koku tasarımında tam kapsamlı hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Almanya Berlin Eyaletinde baslayan serüvenimiz Başta Avrupa olmak üzere, Orta Dogu, Afrika ve Asya gibi dünyanın birçok kıtasında, profesyonel ortam kokulandırma ve kokusal pazarlamayi marka bilinirligi & conseptini tamalama deneyiminde koku kullanımı konusunda tam kapsamlı hizmet veren Dizy Duft Türkiye, ISO 9001 standartlarında ve dünyada kullanılan son teknolojiler ve AR&GE ekiplerince her gecen gün kendi gelistirdigi yenilikler doğrultusunda üretim yapmaktadır.

IFRA onaylı, %100 bitkisel özler kullanarak ; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan Dizy Duft Türkiye, aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir. Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan Dizy Duft Türkiye, cihazlarında ömür boyu garanti güvencesi vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibi tarafından sağlamaktadır.

 

DIZY DUFT TURKIYE HAKKINDA

Dizy Duft Marketing 2018 yılında kurulan ve''Scent Marketing'' olgusunu Türkiye'de edinmiş olduğu bilgi ve birikimle Almanya Berlin'e taşıyan ve tanıştıran ve bu alanda profesyonel

hizmet sağlayan ilk kuruluştur.

En iyi ve sürekli hizmet arzusu ile 3 yıl gibi kısa bir süre içerisinde basta Almanya ve tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere sektöründe öncü olmanın kıvancını yaşamaktadır. Kurulduğu günden bugüne her geçen gün üretim kapasitesini geliştiren sektöründe sürekli yenilikçi arayışı Ar&Ge ve Ür&Ge Alanında yapılan yatırımları ile bugün Ülkemiz sınırlarını aşmış bir yapı ile Dünya Genelinde takip edilir ürünler üretmekte, geliştirmekte ve bu alanda adından sıkça söz ettirir duruma gelmiştir.

KURUMSAL KIMLIK CALISMALARIMIZ

KOKUNUZ IMZANIZ OLSUN...

Dizy Duft Türkiye, markanıza, logonuza ve konseptinize özgü imza kokular üreterek, müşterileriniz ile özel bir iletişim kurmanızı ve markanizin akilda kaliciliginin tamamlanmasini sağlar. Kurumunuz ile ilgili yapılan ön çalışmalar ve tespitlerden sonra, Alaninda profesyonel ÜR&GE ekiplerimizce yüksek teknoloji laboratuvarlarımızda, markanızı temsil edecek özel kokuların hazırlanması saglanmaktadir. 

Dizy'nin Muhtesem Kokulandirma Dünyasini Hemen Kesfedin...

Yasal Bilgilendirme Metinleri & Telif
Görsel Kullanim Haklari
Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası

Cerezler
Aydınlatma Metni

Mesafeli Satis Sözlesmesi

SSS

 


Dizy Duft Türkiye
Dudullu Osb.
Imes Sanayi Sitesi
C Blok 305 Sok. No : 13
Ümraniye istanbul

© 2021 Dizy Duft Türkiye | Gizlilik Politikasi |