Koku alma duyusu ile hatırlanan anıların, görme ve işitme duyuları ile hatırlanan anılara oranla akilda kalma etkisi cok daha kuvvetlidir. Yapilan Araştırmalar gösteriyor ki kokusunu aldığımız herhangi bir şeyi hatırlama oranımız , görsel ve duysal bir şeyi hatırlamamıza oranla yüz kat daha fazla. Duygular ile direkt iletişim içerisinde olan kokular; tüketicinin zihninde kalıcı bir yer kazanır. Bu sebeple pazarlamada ortam kokulandırmasının kullanımı, bir diğer deyişle “Scent Marketing” markaların pazarlama stratejilerinde önemli bir yere sahiptir.

 

Dizy Duft Türkiye ihracatlarinin yanisira kendi öz sarmeyisi ile kurulmuş olan Almanya ve Türkiye pazarinda kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen sektöründe öncü ve adından sıkca bahstetirilen bir konuma sahiptir. 

 

Türkiye & Almanya Pazarlarından Bizi Tercih Eden Başlıca Referanslarımızdan; 

DIZY DUFT TURKIYE HAKKINDA

Dizy Duft Marketing 2018 yılında kurulan ve''Scent Marketing'' olgusunu Türkiye'de edinmiş olduğu bilgi ve birikimle Almanya Berlin'e taşıyan ve tanıştıran ve bu alanda profesyonel

hizmet sağlayan ilk kuruluştur.

En iyi ve sürekli hizmet arzusu ile 3 yıl gibi kısa bir süre içerisinde basta Almanya ve tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere sektöründe öncü olmanın kıvancını yaşamaktadır. Kurulduğu günden bugüne her geçen gün üretim kapasitesini geliştiren sektöründe sürekli yenilikçi arayışı Ar&Ge ve Ür&Ge Alanında yapılan yatırımları ile bugün Ülkemiz sınırlarını aşmış bir yapı ile Dünya Genelinde takip edilir ürünler üretmekte, geliştirmekte ve bu alanda adından sıkça söz ettirir duruma gelmiştir.

KURUMSAL KIMLIK CALISMALARIMIZ

KOKUNUZ IMZANIZ OLSUN...

Dizy Duft Türkiye, markanıza, logonuza ve konseptinize özgü imza kokular üreterek, müşterileriniz ile özel bir iletişim kurmanızı ve markanizin akilda kaliciliginin tamamlanmasini sağlar. Kurumunuz ile ilgili yapılan ön çalışmalar ve tespitlerden sonra, Alaninda profesyonel ÜR&GE ekiplerimizce yüksek teknoloji laboratuvarlarımızda, markanızı temsil edecek özel kokuların hazırlanması saglanmaktadir. 

Dizy'nin Muhtesem Kokulandirma Dünyasini Hemen Kesfedin...

Yasal Bilgilendirme Metinleri & Telif
Görsel Kullanim Haklari
Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası

Cerezler
Aydınlatma Metni

Mesafeli Satis Sözlesmesi

SSS

 


Dizy Duft Türkiye
Dudullu Osb.
Imes Sanayi Sitesi
C Blok 305 Sok. No : 13
Ümraniye istanbul

© 2021 Dizy Duft Türkiye | Gizlilik Politikasi |